GO Paragliding - tandemový let, maxi zážitek plný adrenalinu

Zavírání nebe 2011

Musíme si najít příležitost abychom se prachsprostě ožrali.

Dny se nám pomalu krátí a Vy jste zváni na námi pořádané Zavírání nebe. To se koná v sobotu 15. října a je jak pro volnomyšlenkáře, tak i pro vrtuláky. Sejdeme se v rekreačním zařízení - chata Kovář kousíček od Českého Dubu.

Pokud nám to počasí dovolí budeme v sobotu LÉTat (Letiště Hradčany, Rašovka, Ještěd, Kozákov, Hodkovice), vývozy na start zajištěny nebudou vlekání ano.
Odpoledne probzzzučíme kolem Ještědu a večer popijeme pivko ze svijan, poklábosíme o létání, mrkneme na GOmovies a hlavně budeme okrajovat prasátko na rožni.
Pro padáčkáře(ky) bez padáku výbavu po dohodě zapůjčíme(máme jen několik kompletů).

K vidění budou paramotory Nirvana a jiné kousky. K vydění a případnému vyzkoušení budou padáky UP. Pokud bude vhodné počasí, budeme mít tandemovou třikolku a bude možné dostat do vzduchu i váš dámský (a hubený pánský) doprovod...

Dále vyhlásíme naši celoroční soutěžGOučka o hodnotné ceny. Kdo se nezúčastní, nemá nárok...

 
 
Vstupné: 200Kč - prase a pivo, kolik vypiješ a sníš...

Spaní je předem domluveno v zařízených chatičkách cca 200Kč.
Spaní ve stanu 70Kč.

Přihlašte se nám prosím co nejdřív mailem nebo telefonicky a napište kolik přítelkyň a milenců si sebou berete (všichni jsou vítáni), abychom věděli kolik prasátek a beček máme pořešit... je to nezávazné, ale potřebovali bychom to co nejdříve...

Nevím jak Vy, ale my se moooc těšíme na Vás všechny !

LET´s GO
GOparagliding team

TOPlist