Jsme výhradní dovozci těchto značek:

UP - International je firma, která odstartovala v roce 1970 v USA vývojem rogal. Velmi brzo se však zaměřila i na vývoj padákových kluzáků a přestěhovala se do Německa. V této chvíli se UP - paragliders věnuje výhradně vývoji paraglidingového vybavení. Velkou změnou byl v roce 2010 odchod hlavního konstruktéra Stefana Stieglera. Na jeho místo přišel do UP český konstruktér František Pavloušek, se kterým do UP přešel z našeho teamu i Michal Šneiberg a stal se jeho osobním testpilotem. Díky tomu se podílí na vývoji a veškeré produkty UP dokonalé zná. Toto nás vedlo v roce 2010 se stát výhradním importérem této značky do ČR. Jsme přesvědčeni, že UP padáky jsou opravdu světová špička a doufáme, že se Vám všem budou líbit.

Woody Valley byla založena v Itálii v roce 1980 partou rogalistů, kteří si chtěli pro sebe ušít postroj, během let se však Woody Valley stalo jednou z vedoucích světových výrobců paraglidingových a hangliding postrojů.

Woody Valley se snaží vyrábět inovativní postroje propojující pilota s křídlem a předávají mu všechny potřebné informace pro efektivní a komfortní let. WV nabízí kompletní řadu postrojů od začátečnických až po závodní, tandemové, hike and fly,...


Dále dodáváme výrobky těchto značek: